XXIX International Mini Weekend

XXIX International Mini Weekend

W imieniu naszych przyjaciół z Mini Club Hungary serdecznie zapraszamy za zlot Mini nad pięknym Balatonem.

To już 29 (!!!) międzynarodowy zlot klasycznych Mini. W tym roku spotykamy się w Csopak. 

Treść oryginalnego zaproszenia poniżej:

Drodzy Mini Przyjaciele!

Mamy nadzieję, że wszyscy bezpiecznie wróciliście do domu z IMM w Niemczech.

Tak jak obiecaliśmy w naszym newsletterze wysłanym 30 kwietnia, niniejszym przekazujemy dodatkowe informacje dotyczące Międzynarodowego Mini Weekendu w Csopak (10-14 lipca 2024 r.).

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest to, że termin rezerwacji zakwaterowania upływa 7 czerwca, tj. w ten PIĄTEK, po którym Holiday Village zastrzega sobie prawo do sprzedaży niezarezerwowanego zakwaterowania osobom trzecim. Sześć apartamentów 2-pokojowych, dwa pokoje 5-osobowe i około 10 stanowisk namiotowych jest nadal dostępnych dla tych, którzy jeszcze nie dokonali rezerwacji, ale chcieliby przyjechać, prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o tym!

Jednocześnie pozwalamy również na rozpoczęcie rejestracji TERAZ, co można zrobić wypełniając załączony formularz rejestracyjny i wysyłając go na adres info@miniclub.hu, ale zanim zaczniesz go wypełniać, przeczytaj uważnie załączone zaproszenie, które dodaliśmy ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, które nie były dla nas dostępne miesiąc temu (programy, menu, koszty itp.). Termin rejestracji ze zniżką upływa 15 czerwca!

Loading...