NAROZE MINI 2022

NAROZE MINI 2022

NarozeMini to cykliczna impreza dla właścicieli klasycznych Mini organizowana przez czeski Mini Fan Club w ostatni weekend września.  

Czeski zlot cieszy się od lat niesłabnącą popularnością wśród polskich fanów Mini.

Ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest z reguły ograniczona do 100-120 samochodów, a miejsca rezerwowane są w ciągu doby od momentu ogłoszenia lokalizacji.

W tym roku spotkanie odbyło się po raz 24. Pierwszy raz w nieco innej niż dotychczas formie.

Formuła imprezy pozostała taka sama, ale lokalizacja i nocleg skutecznie zniechęciły wielu fanów Mini do uczestnictwa.

Spotkanie zaplanowano na polanie, bez dostępu do bieżącej wody, prądu i innych wygód. Spanie w Miniaku lub pod namiotem. Koniec września okazał się dość zimny i Ci, którzy wytrzymali w tych warunkach, mogą śmiało ogłosić, że przetrwali NarozeMini 2022, bo był to zlot dla twardzieli.

W sobotę tradycyjnie wzięliśmy udział w Rajdzie Turystycznym po okolicy, zwiedziliśmy muzeum Tatry a wieczorem grzaliśmy się przy ognisku.

NarozeMini to jedna z najciekawszych propozycji w kalendarzu imprez Minakowych w całym roku. Zlot organizowany jest nieprzerwanie od 24 lat. Sprawdzona, ciekawa formuła rajdu nocnego i turystycznego z mnóstwem atrakcji dla każdego, doskonała czeska kuchnia i piwo, ale przede wszystkim otwarci, sympatyczni ludzie, to recepta na sukces! 

https://www.facebook.com/bmcclub.cz

Categories: APMC
Loading...