INTERNATIONAL MINI MEETING 2024

INTERNATIONAL MINI MEETING 2024

International Mini Meeting 2024 – Święto Mini w Sercu Europy

Serdecznie zapraszamy na International Mini Meeting 2024, które odbędzie się w malowniczej Bawarii! To prestiżowe wydarzenie zgromadzi właścicieli i miłośników klasycznych i nowych Mini z całego świata, oferując niezapomniane wrażenia i wyjątkową atmosferę.

International Mini Meeting to coroczne, międzynarodowe spotkanie fanów kultowego Mini, odbywające się w różnych częściach Europy. W tym roku gospodarzem jest malownicza Bawaria, region znany ze swojej bogatej historii, zapierających dech w piersiach krajobrazów i gościnnych mieszkańców. To wyjątkowa okazja do zaprezentowania swoich Mini, poznania innych entuzjastów i czerpania radości z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla uczestników.

International Mini Meeting jest otwarty dla wszystkich właścicieli i miłośników klasycznych Mini, niezależnie od modelu czy stanu technicznego pojazdu. Zapraszamy zarówno długoletnich posiadaczy, jak i nowych entuzjastów.

Dlaczego Warto Przyjechać ?

Unikalna Atmosfera: Spotkanie w sercu Bawarii zapewnia niezapomniane wrażenia i możliwość poznania ludzi z całego świata, którzy dzielą tę samą pasję.

Ekspercka Wiedza: Warsztaty prowadzone przez specjalistów od klasycznych Mini oferują cenne informacje i porady dotyczące konserwacji i restauracji pojazdów.

Konkursy i Wystawy: Uczestnictwo w różnorodnych konkursach, wystawach i paradach daje szansę na zaprezentowanie swojego Mini i zdobycie prestiżowych nagród.

Wymiana Doświadczeń: Idealna okazja do rozmów, wymiany części i doświadczeń z innymi pasjonatami.

International Mini Meeting 2024 w Bawarii to niepowtarzalna okazja do celebrowania miłości do klasycznych Mini w jednym z najpiękniejszych regionów Europy. Dołącz do tysięcy fanów z całego świata i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Zaplanuj swój udział już dziś i przygotuj się na niezapomniane chwile w gronie entuzjastów Mini!

Kontakt:

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: info@minimeeting2024.com lub telefonicznie pod numerem: +49 123 456 789.

Loading...