6 Turystyczny Rajd MINI

6 Turystyczny Rajd MINI

Zapraszamy na kolejny zlot Mini Classic & New Mini, poniżej informacja od Jurka (organizatora):

6 Turystyczny Rajd MINI rozpocznie się dokładnie za 9 miesięcy, więc może to dobry moment, żeby ujawnić jaki hotel będzie Bazą Rajdu.?

Skalny Polańczyk położony nad jeziorem Solińskim w Bieszczadach to miejsce, które w dniach 29-08-1.09. 2024r. stanie się prawdziwą mekką wyznawców MINI.?

W trakcie tego motoryzacyjnego długiego weekendu będziecie mogli skorzystać z wielu atrakcji. Od złotego rejsu statkiem na zachód słońca, wyprawy szlakiem WATAHY, spływu Sanem, wycieczką pojazdami RYŚ, po relaks na basenach pływających w Eko Marnie lub w hotelowym SPA.

Sam obiekt dysponuje spa z basenem, jacuzzi i saunami. Są tory do kręgli, sala bilardowa, sala zabaw dla dzieci, plac zabaw, kilka restauracji, wypożyczalnia sprzętu sportowego i wiele innych. Szczegóły znajdziecie na stronie www.skalnyspa.pl

W tym roku możecie spędzić w KRAINIE WILKA nad Soliną kilka dni urlopu połączonego z Rajdem. ?

Macie ochotę przyjechać tydzień wcześniej, albo zostać kilka dni po Rajdzie w hotelu? Świetny pomysł!

?Na hasło RAJD MINI, otrzymacie zniżkę na dłuższe pobyty.

Zainteresowane osoby dłuższym pobytem proszę o kontakt.

Rezerwujcie już terminy, a szczegóły pojawią się niebawem.

Bieszczady to nieskazitelnie czyste powietrze, kręte asfaltowe drogi, szum górskich rzek i potoków i zapierające dech w piersiach krajobrazy, do tego dzika przyroda, której próżno szukać w innych częściach kraju.

Podczas Rajdu Turystycznego przejedziemy Pętlę Bieszczadzką, która zdecydowanie jest jedną z najpiękniejszych dróg asfaltowych w Polsce.

Będziecie mogli wybrać jedną z dwóch tras. Wielką Pętlę wynoszącą 155 km lub Małą Pętlę liczącą 93 km. Obie dostarczają masę satysfakcji z jej pokonania, pięknych widoków i niezapomniane doświadczenia miłośnikom motoryzacji i natury. Po drodze znajdziemy także czas na zwiedzanie, konkursy, quizy, zadania, próby sprawnościowe i sesje zdjęciowe.

Do zobaczenia!

https://www.facebook.com/events/1570611290434775?ref=newsfeed&locale=pl_PL

Loading...